Najnovšie recenzie zo sekcie Nosítka na deti

Zopa Carrier s pláštenkou Sport červená

Manduca Wickelkinder New Style petrolejová

Manduca Wickelkinder New Style petrolejová

Anonym Anonym

Pridané: 27. marca 2015

• najlepsi ergonosit aky som vyskusala, sedi mne aj manzelovi, sedi aj na robustnejsiu postavu aj na vysokeho cloveka, malinka je velmi spokojna a to ma uz rok a vyse 9 kg. naozaj skveli produkt.

odporucam

Pridané: 11. marca 2015

Zakúpený v Svet hôr

• Ľahký, pohodlný, kvalitný, stabilný, všetko sa dá perfektne nastaviť. Dcérka sa nezťažuje a je v ňom od prvej chvíle veľmi spokojná.
  • Zatiaľ nič

Nosič môžem len odporučiť, Zvládam chodiť na vychádzky do lesa úplne sama, bez pomoci si dám malú na chrát aj dole ak potrebujem a to mám ešte so sebou 3 psy, ku ktorým sa môžem bez problémov zohnúť ak treba. Nosič je stabilný a pevný. Dokúpila som aj strmienky, aby to bolo pre dcérku pohodlnejšie a mohla si zaprieť nožičky. Odceňujem na nich poistku, ktorá zaistí nôžku aby so strmienku nevypadla. Verím, že česká kvalita nesklame.

Pridané: 3. marca 2015

Zakúpený v Svet hôr

• skvele sedi na chrbte, maly si ju hned oblubil, skvela cena, perfektne spracovanie, to co zaplatite za drahe znacky mate tu za bezkonkurencnu cenu
  • nepoznam

S malym sme boli zatial len dvakrat na ture ale sedi pohodlne, mne ako nosiacemu nic nevadi, popruhy su makke nastavitelne na kazdu postavu a pri spravnom nastaveni sedi ako uliata, max. pohodlna sedacka, pre maleho nastavitelna vo vsetkych smeroch ktore potrebuje, odporucam dokupit stupacky ako sme to urobili aj my, nestoja vela ale su velmi prakticke a pre dieta pohodlnejse sedenie, trocha horsia stalbilizacia sedacky ked je na zemi bez dietata, ale ako nahle tam dieta sedi tak je stabilnejsia a netreba ju pridrziavat, Vela odkladacich priestorov plus maly batoztek je dostatocne velky na vsetky veci ktore budete potrebovat. Je tu miesto na vodny rezervoar s vyvodom na hadicku takze na dlhsie tury super vec.Uplne si vystacim aj sam pri nakladani aj vykladani sedacky s dietatom. Pokial je spravne zapnute nehrozi mu vypadnutie (otestovane na vlastnej kozi). Toto je ten spravny vyrobok kde plati: Vela muziky za malo penazi opoti konkurencii.

Boba G Wearallthebabies

Boba G Wearallthebabies

Pridané: 1. marca 2015

(naposledy upravené 1. marca 2015)

Zakúpený v ŠťastnáMama

• pevny nosic, lahko sa s nim manipuluje, sedi mne aj manzelovi a mame odlisne postavy.
  • dufam ze nebudu tlacit okraje na stehienka ked bude vacsie dieta zda sa mi tam ta latka pevna.

som spokojna.

Pridané: 25. februára 2015

Zakúpený v NosenieDeti

• pre nas neocenitelny pomocnik, mam s nim velmi dobre skusenosti
  • vaha o nieco vacsia ako ine nosice

ale inak ma len same plusy u nas

KiBi lístky modrá

KiBi lístky modrá

Pridané: 24. februára 2015

Zakúpený v NosenieDeti

• Zatiaľ skúšaný pár krát..ale spokojnosť. Aj na útlejšie postavy, aj robustnejšie. Dá sa krásne ponastavovať, podoťahovať. Syn má nad 7 kg a pol roka, je mu akurát tá najužšia verzia.
  • Farba je trošku akoby vyblednutá, ale príjemná.

Odporúčam.

Manduca Wickelkinder New Style

Manduca Wickelkinder New Style

Pridané: 23. februára 2015

super

Pridané: 20. februára 2015

Zakúpený v Svet hôr

Zatial 100% absolvoval som zatial len 3 2oj hodinové prechadzky ale som spokojný. Chrbát nebollí, všetko sa dá lahko a rýchlo nadstaviť, Jergušovi (8m) sa v sedačke velmi páči všetko sleduje a časom zaspí. Jedine sa mu nepáčilo nastupovanie a upevnovanie do sedačky ale to má problém aj pri kočíku.

Pridané: 11. februára 2015

• Krásny design
  • Takmer rovnaké funkcie ako Manduca (okrem prekrizenia popruhov)
  • Aj o 30-40 EUR lacnejšie ako Manduca pri rovnakej kvalite
  • Obsahuje novorodenecku vložku v cene.
  • Dieta sa moze dnu vložiť aj ked matka stoji (pri Manduce musi aspoň pri novorodencovi sediet kvôli inému typu novorod. redukcie)
  • Pre malé postavy matiek sa musia všetky popruhy dotiahnuť nadoraz a pri niektorých popruhoch (na chrbte medzi ramennymi popruhmi by som uvítala este väčšiu tesnosť).

Super nosic. Kvalitne vyhotovený s krajším designom ako Manduca, pritom o pár desiatok EUR lacnejší.

Liliputi červená

Liliputi červená

Overený zákazník Market24.sk Overený zákazník

Pridané: 24. januára 2015

Zakúpený v Market24.sk

• tenká, vhodná na leto
  • po opratí drži tvar
  • dostatočne dlhá
  • kraje sa točia,sťažuje to prácu so šatkou

šatka má peknú farbu a dizajn. Cena je primeraná kvalite šatky.

Babymoov new design hnědá

ByKay Essential červená

ByKay Essential červená

Anonym Anonym

Pridané: 3. januára 2015

• Jednoduché viazanie pre začiatočníkov, pohodlná pre novorodenca aj pre nosenca. Príjemný materiál, kvalita.

Som druhou majiteľkou šatky a môžem len odporúčať. Po praní nestráca farbu, stále je krásna červená a drží svoj tvar. Maximálne spokojná.

Tula líšky

Tula líšky

Pridané: 23. decembra 2014

Zakúpený v ŠťastnáMama

• Jednoduche nastavenie, makke polstrovanie pod kolienkami aj na ramenach, rychla a jednoducha manipulacia pri nasadzani. Ziadne zbytocne nastavovanie
  • zatial nic

Mala som pred tym iny nosic a chcela som nieco jednoduchsie co sa tyka designu a nastavenia. Niesom velmi vysoka a niektore nosice ma otlacali na bedrach ale tula zatial nie :) Plus je aj to , ze aj ked dieta nema polohovaciu vysku chrbatu, dokaze dat ruky von. Mekucky a pohodlny nosic :)

Pridané: 17. decembra 2014

Zakúpený v NosenieDeti

• maximalna variabilita v nastaveni pre dieta aj nosica, cista bavlna, moznost zbalit do ladvinky, mnozstvo praktickych detailov a pekny dizajn
  • trosku vyssia cena, ale stoji za to

rozhodne odporucam - my sme doteraz nosili v satke, ale uz bol maly v nej tazky. V tomto nosici je to super a nosit chce uz aj otecko :) lahko sa nastavuje, je lahucky a naozaj dobre sa nosi. Sme nadseni

Pridané: 6. decembra 2014

• Praktický, pevný, stabilný

Odporúčam mamičkam.

Manduca Wickelkinder New Style piesková

Manduca Wickelkinder New Style piesková

Overený zákazník Kmart.sk Overený zákazník

Pridané: 29. novembra 2014

Zakúpený v Kmart.sk

• Velmi pekna farba a vyborny produkt

Manduca je vyborna znacka a nosic je prepracovany. Maly je v nom spokojny

Deuter Kid Comfort I fire antracitová

• pohodlne nosenie

Jednoznacne odporucam

Overený zákazník Kmart.sk Overený zákazník

Pridané: 8. novembra 2014

(naposledy upravené 8. novembra 2014)

Zakúpený v Kmart.sk

• Pekny design, velmi prakticky nosic, lahko sa do neho zapiname. Skusame na 9,5 mesacne dieta, doteraz sa radsej nosilo tvarou vpred, no uz sme sa do povodnej klokanky nezmestili v zimnych veciach, takze musime si zase zvykat na opacnu polohu, ale v tomto veku sa uz dieta vie pekne vytacat hlavkou a pozerat kde chce aspon do bokov alebo mu robim opicky. Na chrbate sa mu zatial nepacilo.
  • Pri vahe dietata cca 10kg uz citim dost velku zataz na krize pri noseni vpredu, nakolko pasy cez plecia nie su az tak zatazene ako popruh cez boky/pas, takze pre mna to nie je na dlhe nosenie v tejto polohe.
  • Farebny detail - nosic je tmavohnedy s potlacou a nie cierny ako som si myslela podla fotiek, ale pekny je tak ci tak. :)

Zobrazujem 361 - 380 zo 432 recenzií 1...17 18 [ 19 ] 20 21...22