Najnovšie recenzie zo sekcie Nosítka na deti

Babymoov new design čierna sivá

Babymoov new design čierna sivá

Pridané: 6. novembra 2014

• Dobrá cena
  • Dobrá kvalita

Je približne rovnako kvalitný,ako od inej značky,ale cenovo je podstatne prijateľnejší.Nedostatky som na ňom zatiaľ neobjavila a dúfam,že ani neobjavím.Určite ho odporúčam,som maximálne spokojná.

Zopa Krosnička Carrier Plus červená

Zopa Krosnička Carrier Plus červená

Zakúpený v HEJ.sk

• za málo peňazí kvalitný nosič.
  • vhodný aj na dlhšie túry
  • super ľahký a pevný materiál
  • zatiaľ žiadne

rozhodla cena a funkčnosť ,odporúčam nenáročným zákazníkom

Boba tmavo modrá

Boba tmavo modrá

Pridané: 5. novembra 2014

(naposledy upravené 5. novembra 2014)

• jednoduché viazanie

Skvelá voľba za dostupnú cenu na otestovanie, či vám nosenie bude vyhovovať alebo nie. Naše bábo sa ako celkom malinké nosiť nechcelo, až od druhého mesiaca, keď sme vyskúšali inú polohu a ono si mohlo pri tom veselo kopkať nožičkami.

Tip: Keďže je šatka elastická, treba ju viazať naozaj napevno. Keď dnu vložíte dieťa, povolí a ak bábo klesne príliš nízko, nebude to pohodlné pre neho ani pre nosiacu osobu.

V návode síce píšu, že prať len v nevyhnutných prípadoch, ale nebojte sa, šatka pranie znesie úplne bez problémov. Neviem si predstaviť, ako inak udržiavať oslintaný 4,5 metrový kus látky, ktorý pri každom viazaní vyváľate po zemi.

Určite odporúčam kúpiť, šatka mi zachránila psychické zdravie, pretože drobec odmietal ostávať sám v kočíku i v postieľke. Takto som ho mala celý deň pri sebe, mohla som robiť hocičo a on si tam spokojne spal.

Pridané: 5. novembra 2014

(naposledy upravené 5. novembra 2014)

• krásna farba
  • kvalitné spracovanie
  • cena (pre deti síce len to najlepšie, ale naozaj nechápem, čo na tom môže toľko stáť)

Počiatočné nastavenie popruhov je dosť komplikované, systém pokus-omyl sa vášmu drobcovi asi veľmi páčiť nebude. Ale pri ďalších použitiach je to už jednoduché, navyše s nosičom sa manipuluje ľahšie ako so šatkou.

Možnosť prekríženia popruhov na chrbte ocenia hlavne útlejšie postavy, ktorým klasické postavenie nesedí.

Tip: Integrovanú novorodeneckú vložku odporúčam použiť aj pre väčšie bábo (veľkosť 68), je to pohodlnejšie. Bez nej sme nejako nevedeli napolohovať nožičky a malé dosť výrazne protestovalo.

Babymoov new design hnědá

Babymoov new design hnědá

Pridané: 26. októbra 2014

Velmi dobre sa nosi, vynikajuca nahrada za Manduku, ktora je 2x drahsia

KiBi kvety modrá

KiBi kvety modrá

Overený zákazník NosenieDeti Overený zákazník

Pridané: 22. októbra 2014

(naposledy upravené 22. októbra 2014)

Zakúpený v NosenieDeti

Uzasny nosic! Som velmi spokojna. Dcerke sa v nom velmi paci. Pohodlny pre deticky aj mamicky;) odporucam!

Deuter Kid Comfort Air Graphite-spring

Deuter Kid Comfort Air Graphite-spring

Overený zákazník sportrysy.sk Overený zákazník

Pridané: 28. septembra 2014

(naposledy upravené 28. septembra 2014)

Zakúpený v sportrysy.sk

• DEUTER je deuter ... 100 kvalita,

velmi dobre

Manduca Wickelkinder NEW STYLE čierna

Manduca Wickelkinder NEW STYLE čierna

Overený zákazník ŠťastnáMama Overený zákazník

Pridané: 17. augusta 2014

(naposledy upravené 17. augusta 2014)

Zakúpený v ŠťastnáMama

• Skvely nosic od babatka az do 20 kg. Nosi sa nam v nom pohodlne,nikde netlaci ani mna. Na stranke www.stastnamama.sk mi dobre poradili.

BabyBjörn ONE khaki béžová

BabyBjörn ONE khaki béžová

Pridané: 29. júla 2014

(naposledy upravené 29. júla 2014)

Zakúpený v Kmart.sk

• Jednoduchá manipulácia, pevný a kvalitný material, mame mesačne dieťa a úplne bez problémov absolvovalo prvú prechádzku, veľmi dobre vystúžena chrbtova časť ako aj miesto na nozicky, popruhy su dostatočne široké a pevne, ako dieťa rastie tak sa nosič postupne prispôsobuje jeho potrebám.
  • Ziadne

Cely nosič je veľmi efektívne riešený aby spĺňal vysoké nároky rodičov a poskytoval maximálne pohodlie pre dieťa :) rozhodli sme sa pre kúpu aj preto že dieťa je možné neskôr nosiť taktiez na chrbte, vynikajuci výrobok a vrelo odporúčame :)

DeuterKid Comfort II Fire Titan

DeuterKid Comfort II Fire Titan

Pridané: 27. júla 2014

(naposledy upravené 27. júla 2014)

Zakúpený v Adam Sport

• Je proste super... Vyskusany najprv na Zamkovskeho chatu a uplne v poriadku. Neskor celodenna tura a uplne v poriadku (Priecne sedlo). Mala nam aj spala a to je riadny neposed. Samozrejme prestavky raz za cca 1 a 1/2 hodinky. Je sice trosku horsie vybaveny nema napr obal na pitny vak a podobne, ale to su drobnosti pretoze nikdy nie som sam a nie je problem aby vam ju partnerka nepodala... Takze u mna max. Spokojnost a som rad ze mam Deuter 1, pretoze ostatne su len vyhodene peniaze a marketingove tahy. Pohodlie je pre dieta aj pre nosica rovnake pri vsetkych modeloch a za tych cca 130e. Sa to urcite da. A este k tomu ze nema ostrohy. Je to zbytocne, pretoze pri rozumnych pauzach je to ok. Este podotkynam ze 1-tka je o skoro kilo lahsia ako 3-ka. A este nasa mala ma momentalne 12kg.
  • NIC

DEUTER 2 A 3 SU ZBYTOCNE VYHODENE PENIAZE A TO SME NAROCNI A VYUZIVAME JU CEZ LETO TAKMER DENNE...

Corazon PANDA červená

Corazon PANDA červená

Overený zákazník Svet hôr Overený zákazník

Pridané: 14. júla 2014

Zakúpený v Svet hôr

• Sedačka je veľmi pekná na vzhľad, čo je pre mňa však dôležitejšie, že je pre dieťatko pohodlná. Dobre sa nosí a má praktické vrecká a striešku proti slnku a dažďu

S týmto produktom som zatiaľ veľmi spokojná. Sedačka je bezpečná a pohodlná aj pre menšie dieťatko. Je ľahká a dobre sa v nej dieťa nosí. Výrobok sa my zdá kvalitný a cena primeraná

Pridané: 14. júla 2014

Zakúpený v Kmart.sk

vyborny nosic, maximalne sme spokojni

Corazon Panda zelená

Corazon Panda zelená

Overený zákazník Totem Overený zákazník

Pridané: 5. júla 2014

Zakúpený v Totem

super nosič za prijateľnú cenu

Marsupio turistický Carry Baby červenočierna

Marsupio turistický Carry Baby červenočierna

Pridané: 4. júla 2014

(naposledy upravené 4. júla 2014)

• priestranný,
  • dcére sa v ňom dobre sedelo, všetko sa dá pekne ponastavovať,
  • strieška je v cene,
  • odkladací priestor je tiež super, asi ten nosič trošku vylepšili, lebo keď sme sa rozhodovali, tak niektorým sa nepáčilo, že nemá bočné vrecká na mobil, foťák a tak, ale ten náš už má... zbalili sme do neho dve deti aj s plienkami aj s prezlečením
  • my sme s ním maximálne spokojný

zatiaľ sme ho využili iba raz, ale malej sa páčilo a my sme s ním spokojný, boli sme na menšej turistike a vydržala v ňom sedieť dve hodiny :) takže môžme vyraziť na dovolenku na hory :)

Vaude Jolly Light strieška

Vaude Jolly Light strieška

Pridané: 3. júla 2014

• výborný nosič pre dieťa
  • super stabilita, niekedy dáme malého v ňom sedieť napr. aj ku telke
  • super pohodlie pre dieťa
  • pohodlne sa nesie
  • ľahko sa dajú nastaviť popruhy na chrbte pre nosiča

s nosičom sme veľmi spokojní, malý má veľké pohodlie

Britax Navy

Britax Navy

Pridané: 3. júla 2014

(naposledy upravené 3. júla 2014)

Zakúpený v Kmart.sk

S vyrobkom sme spokojni, je lahky, jednoducho sa zapina i odopina, dcerke sa v nom paci.

Pridané: 2. júla 2014

(naposledy upravené 2. júla 2014)

Zakúpený v Kmart.sk

Výborný nosič a jednoduché zapínanie.

Pridané: 22. júna 2014

• velmi ergonomicka
  • kusok latky sa nerovna hodnote produktu

osvedcene na nosenie babatok uz od prvych chvil az do 20Kg odporucam

Neverland Turistický Hippo

Neverland Turistický Hippo

Pridané: 18. júna 2014

Zakúpený v Adam Sport

• odskusany, asi na 4 hodinovej ture, je vyborne tvarovany,ako pre dieta, tak aj pre nosica, plusom su aj uchyty na nohy pre dieta, aj ked maly v tom nohy nechcel mat.. dostatok dkladacich priestorov, a po vybrati podlozky na prebalovanie vznikne este viac priestoru vo vrecku, ale moze sluzit ako podlozka pod zadok ak piknikujete na luke.. syn ma 98cm a do tohto nosica sa zmesti este aj ovela vacsie dieta.. mozem odporucit je to vynikajuci nosic,
  • prijal by som nepremokavu pláštenu, ktora nieje v baleni, teda taka co by zakryla cely nosic aj s dietatom..

kvalitne spracovanie, a hlavne anatomicky velmi dobre tvarovany..

Tufi turistický s výstužou sivá

Tufi turistický s výstužou sivá

Pridané: 20. mája 2014

Zakúpený v Adam Sport

S nosičom sme maximálne spokojní, dobrá cena = kvalitný výrobok :)

Zobrazujem 381 - 400 zo 432 recenzií 1...18 19 [ 20 ] 21 22